O placówce

Aktualności

Zespół

Podstawą pracy jest dla nas kompetentny, zgrany i stały zespół.

Ewelina Sobczak: każdy dzień pracy w żłobku przynosi mi wiele radości, cieszy mnie możliwość towarzyszenia dzieciom w odkrywaniu świata. W swojej pracy pragnę być przyjacielem, który wesprze w codziennych zmaganiach, który cieszy się z każdego sukcesu i osiągnięcia. Staram się, by dzieci czuły się  przy mnie bezpiecznie i otoczone opieką. Zdecydowałam się na taki rodzaj pracy ponieważ bardzo lubię zajmować się maluszkami, obserwować jak robią pierwsze kroki, jak zaczynają wypowiadać pierwsze słowa. Praca i kontakt z dziećmi sprawia mi przyjemność, która z kolei  daje mi możliwość ciągłego rozwoju. Prywatnie jestem mama 18 letniej Oliwii :)

 

Iga Kazimierczyk, właścicielka: "Piccoli" jestem pedagożką, prowadzę obserwacje dzieci i konsultacje z rodzicami. Lubię pracę z ludźmi ale szczególnie z tymi najmniejszymi, bo nic nie cieszy tak, jak obserwacja i pomaganie w procesie rozwoju drugiego człowieka. Jestem doktorką nauk pedagogicznych, edukacja to moja pasja. Serio. Jestem nauczycielką mianowaną, prowadzę zajęcia dla studentów pedagogiki, byłam dyrektorką szkoły, koordynowałam i tworzyłam projekty edukacyjne w organizacjach pozarządowych. Pracą z najmłodszymi zajmuje się nieprzerwanie od 9 lat. Jestem osobą, która stara się, aby placówki przeze mnie prowadzone działały sprawnie, odpowiadam za sprawy formalne i finansowe. . Jestem również prezeską fundacji „Przestrzeń dla edukacji”, angażuję się także w działania, których celem jest poprawa funkcjonowania jakości systemu edukacji. Jestem mamą Kazika.

Pozostałe informacje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem